Dhomat Tona

Teke, çift dhe dhoma me tre krevatë janë këtu për t'ju akomoduar ju, të dashurit tuaj, miqtë dhe familjen tuaj. Hotel Regina ofron një total prej 50 dhomash nga të cilat 14 janë çift, dhe 2 janë suita. Të gjitha kanë banjo në dhomë me dush, ajër të kondicionuar, frigorifer, ngrohje, dhe televizor. Pajijset tona cilësore janë tërësisht të reja. Hoteli ofron një bar-restorant me specialitete të ushqimit të zonës dhe detit dhe një plazh privat. Stafi është shumë ndihmues dhe i motivuar t'ju ndihmojë për çdo nevojë.

Dhoma teke

Alternativa jonë e parë për udhëtarë dhe eksplorues të cilët kanë qejf të shpenzojnë kohë për t'u çlodhur vetëm. **Ofertë speciale për verë - Duke filluar nga 35 Euro/Person**

Shikoni Detaje   Prenotoni Tani

Dhoma çift

Alternativë e përkryer për çiftë dhe individë të cilët duan të shijojnë pushime të paharrueshme në rivierën e mrekullueshme shqiptare. **Ofertë speciale për verë - Duke filluar nga 15 Euro/Person**

Shikoni Detaje   Prenotoni Tani

Dhoma treshe

Alternativë e përkryer për familje, miq dhe të afërm të cilët duan të qëndrojnë në hotelin tonë. **Ofertë speciale për verë - Duke filluar nga 15 Euro/Person**

Shikoni Detaje   Prenotoni Tani

Dhomë suitë

Alternativë e përkryer për çifte apo familje të cilat duan të marrin maksimumin nga hoteli ynë.

Shikoni Detaje   Prenotoni Tani